| pilu999 a întrebat:

Salut,cineva trebuie sa imi trimita un pachet din Germania dar vrea sa mi-l trimita prin DHL, problema este ca la mine in oras nu este nici o reprezentata DHL..se poate ca el sa il trimita prin dhl si sa il primesc prin posta romana?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Il trimite prin DHL si il primesti prin DHL chiar daca nu exista oficiu DHL in orasul tau il vei primii la usa.

| pilu999 explică (pentru neluL):

Multumesc,chiar acum am sunat la dhl si mi-au spus ca il pot livra chiar dac nu este o reprezentanta in orasul meu

| neluL a răspuns (pentru pilu999):

Cu placere! wave bye, bye