| KnowEverything a întrebat:

Am un pui de pisica (motan) si nu stiu ce nume sa ii pun. Cer sa fie unul scurt gen Tomi, Cipi (sa fie unul usor de strigat) si sa se potriveasca unei... pisici?

Răspuns Câştigător
| 현주 a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-pisici

Succes.Să-ţi trăiască motănelul.:3

11 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Pe motanul meu il chema tomi(foarte usor de strigat)dar a muritcrying.

| KnowEverything explică (pentru alexandra2859):

Rest in peace. Am deja unul care il cheama Tomi big grin (si inca unul evident, Cipi )

| alexandra2859 a răspuns (pentru KnowEverything):

Ok.

| georgedanielc a răspuns:

Mitu,Mitone...etclaughing

| stefioctavia a răspuns:

Pe motanul meu il cheama sasha si e foarte usor de strigat.iti urez sanatate pentru motanel.

| EJelly a răspuns:

Uite cateva sugestii: Moţi, Cici, Tudi, Pupi, Roly, Neti

| unwestie a răspuns:

Eu am unul pe nume umbrica si eu il strig rica.

| LoveandOther a răspuns:

Cum ar suna pufulet? Desigur poti sa ii zici puf tongue asta daca e asa mai pufos daca nu poate merge sunshine? Sper ca te-am ajutat

| Bipa a răspuns:

Tomy.Este si usor si frumos dupa parerea mea.Acum tu alegi ca ai mai multe variante

| IzzbajuL a răspuns:

Printul Carol III de Mansseratti straight face

| KnowEverything explică (pentru IzzbajuL):

Cam lung laughingrolling on the floor
Oricum mersi de sugestii dar majoritatea sunt cam... Fiti seriosi Mitu? Parca ar fi o legenda laughing big grin