| V77Narcis a întrebat:

Are cineva canal de YouTube, care sa aiba cat de cat succes? Se merita? Care sunt avantajele?

4 răspunsuri:
| V77Narcis explică:

Materialul pe care vreau sa il realizez este in engleza, deci pentru publicul larg. Sa faci in romana pentru publicul roman stiu ca e greu.

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Da,dar nu am asa succes, nu vin banii ca unii bloggeri, vin dar la 50k-100k abonatii, daca vrei a te apuca incepe, mie imi place, dar editatul 3-2 ore cam asa e daca vrei sa ai succes, si filmuletul de 1-2 ore in care sa editezi sa fie de 30-20-10 minute.

| Tomitza38 a răspuns:

Salut! Sunt de foarte mult timp pe Youtube insa nu am canal public. Daca ai destul timp, merita, insa daca nu ai, amana pana cand vei fii destul de disponibil. Cat despre bani, la 1000 de vizualizari pe canal vei primi 2, 5$

| kingersome a răspuns (pentru Tomitza38):

De fapt chestia asta cu banii nu e asa.
Nu conteaza de unde esti...conteaza de unde te vizionaza, deci in concluzie daca esti in Romania si faci video-uri in Engleza o sa primesti 2, 5$ pe 1k views dar daca esti in America si faci content in Romana o sa faci 0, 2$ pe 1k views.