| robert00112 a întrebat:

Ce canal de youtube sa imi fac sa aiba succes?

4 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Unul original, ia exemple de la toti marii youtuberi. Toti au venit cu ceva original.
Exemple:
pewdiepie
nicepeter
boxy
epiclLoyd
tobuscus
tequilla>>(Roman)
TheWhampers>>(Roman)
Satana(Cartoons si PC)>>>(Roman)
EpicMealTime

| MikeZG a răspuns:

Error found are dreptate, dar eu zic sa iti faci ceva de genul doza de has sau friends show. Bafta!

| carinutza25dragutza a răspuns:

Cu siguranta nu o sa te trezesti cu milioane de subscriberi peste noapte, dar uite niste sugestii:
-ceva gen Doza de has/ Smosh
-canal cu seriale, trailere
-chestii de aventura, bloguri

chestii pe care oameni chiar le cauta, intelegi... gandeste-te, tu la ce te uiti cel mai mult de youtube? ce cauti cel mai mult? ce cauta lumea? intereseaza-te si o sa vezi ca o sa-ti mearga bine.
** limba engleza te avantajeaza- daca faci clipuri in engleza
**uita-te si tu la cei cu multi subscriberi, uita-te la ce posteaza ei, inspira-te happy