| nejyangel a întrebat:

As dori sa stiu cum imi pot dresa cainele? Rasa lui este malamut de alaska si are 2 ani.Am auzit ca este foarte greu de dresat rasa asta de caine dar as vrea sa incerc.

Răspuns Câştigător
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Http://www.desprecaini.com/malamut-de-alaska-dresaj/ aicea poti gasi ceva sau:http://www.alaskanmalamut.ro/dresaj.html pe aicea ceva... sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la "Dresaj Canin" d-lui Matei Horia.Iti va trimite pe mail multe informatii care te vor ajuta.Succes.