| Waza a întrebat:

Vand carti duel masters foarte rare cine e interesat intrati aici : http://mcwaza.sunphoto.ro/Vand_Carti_duel_masters

15 răspunsuri:
| RIP a răspuns:

Mai bine va duceti in Bucuresti ca acolo exista un fel de fabrica la care primesti 20pachete(10carti pe pachet) costa 20 si iti da carti rare dar mai putine pachete nu dau

| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a răspuns (pentru RIP):

Salut. Mai există magazine de vinde cărți de joc Duel Masters și Yu-Gi-Oh? Și spre Gorj sau Craiova? Iar să fie originale?

| Waza explică:

Spune-i sa imi dea add sa vorbim

| Waza explică:

Aidiul : n00bsgopro
laughing

| Waza explică:

Nu stiu da-mi add si vorbim pe mess : N00BSgoPRO

| alexandra200011 a răspuns:

Si cam cat costa un pachet fratimiu a intrebat

| Dadu59 a răspuns:

Cat costa primul pachet? ID:andrei_branc add me ca sa discutam

| Denis2001 a răspuns:

Cat ceri pe un pachet? cand te hotarasti sa-mi spui pe facebookul meu denis sined

| rarees97 a răspuns:

Cu cat dai primul set? de poze

| Mainea_Valentin_1990 a răspuns:

Sunt un mare colectionar imi spui cat costa

| CrIz1 a răspuns:

Sal tu ai niste carti un pic rare dec un pic pntruca cateva sunt inre bine si pf scuze ca zica asta chiar imi pare rau dar acela de 9500+ il am eu: http://mcwaza.sunphoto.ro/Vand_Carti_duel_masters/41319292

si unele sunt rare m-am uitat pe net mersi de intlegeere

| Georgiou_Iannis_1998 a răspuns:

Cat vrei pe ele

| Georgiou_Iannis_1998 a răspuns:

Asta da numa la aia din Bucuresti

| Hava_Catalin_1989 a răspuns:

Cu cat vinzi primul set din prima poza?

| vrm a răspuns:

Cu cat le dai?