| ShaunWhite a întrebat:

Cam cat ar costa un Golden Retriever Auriu? Sa imi ziceti si cel cu Pedigree si cel fara Pedigree

Răspuns Câştigător
| Verzisor a răspuns:

Intre 1500Ron Iti spun sincer ca este cel mai tare caine dar nu este bun iti recomand acest caine :
Labrador retriever auriu - mai precis ce culoare vrei dintre : auriu, negru, ciocolatiu
El nu raceste asa repede, prinde dresajul imediat...
Daca vrei bmx.parkour@yahoo.com

si Golden Retriever Auriu este Labrador retrieverwinking
cu pedigree Ii mai adauga 530ronwinking vorbim pe mess bmx.parkour@Yahoo.com pentru mai multe detalii

3 răspunsuri:
| fulgerul a răspuns:

Depinde de canisa de unde provine.Un pui din parinti campioni sare de 1000 euro. Unul fara pedigree, nu depaseste 7-10 mil.

| AnnaAnnne a răspuns:

Eu am Golden Retriever auriu si am dat pe el 300 de euro(12 milioane) si Pedigreeul era inca 3 milioane nu am mai luat

| ruxyruxylove a răspuns:

Cam 2000 ron, daca vrei de rasa si cu pedigree, iar fara vreo 1500. fundita?