| omulcrestin a întrebat:

Salut TPU, caut un instructor de pian pentru doi gemeni foarte talentati de 11 si 7 ani in zona Obor. Au simturile foarte dezvoltate. Multumesc

Răspuns Câştigător
| teclado a răspuns:

Am datele de contact de o profesoaera de la ateneu opera conservator daca esti serios si bazat pe bani atunci o sa ii caut datele de contact ca momentan nici nu imi mai aduc aminte cum o cheama ca au trecut ceva ani intre timp

| omulcrestin explică (pentru teclado):

Multumesc! Ar insemna foarte mult pentru mine.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De incercat alcelași mesaj pe olx de ex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doi gemeni de 11 și 7 ani? Gemenii se nasc deodată.

| omulcrestin explică (pentru sadrian46):

Scuze, am vrut sa zic frati, nu au cum sa fie gemeni daca nu sunt nascuti deodata.

Răspuns utilizator avertizat