| JockerStoica a întrebat:

Ce imi sugerati sa imi cumpar ori amstaff ori pitbull? Tinand cont ca stau la apartament.Va rog sa nu ma luati cu chestii ca nu-s buni de apartament si mai stiu eu ce.Doar sugerati-mi ori amstaff ori pitbull si argumentati de ce. Funda pentru cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| LaurC a răspuns:

Mie una nu-mi place nici o rasa enumarata de tine.
Dar as prefera amstaff-ul, caci rasa pitbull este una care necesita un stapan foarte atent si mereu in alerta. O data ce sunt scăpati de sub control trebuie sa ai mare grija.

Dresajul e obligatoriu.
Am un rott, stiu ce vorbesc big grin

| grasuN a răspuns:

Eu mi-as lua pitt stau in casa cu unul de la 3 ani

| Anonim271 a răspuns:

Eu am si pitbull si amstaff si sunt foarte cuminti si cand e vorba de joaca se joaca cand nu sunt cuminti acum depinde si cum il inveti, deci parerea mea amandoua rase sunt superbe asa ca poti sa iti iei ce doresti!
BAFTA!

| OPREARADU a răspuns:

EU zic ca ambele sunt bune daca ii inveti sunt cuminte depinde cat timp ai sa stai sa te joci cu ei si vor deveni jucausi eu am avut! Bafta

| Ravash_Mihai_1993 a răspuns:

Depinde daca vrei paza ia-ti pitbul

| CrazyZuzu a răspuns:

Amstaff,sunt jucausi si perfecti pentru. apartament...big grin

| Gavrilescu_Marian_1987 a răspuns:

Ia-ti amstaff sunt mai jucausi decat pitbulli si mai cumintiwinking