| InstinctPr3ciS a întrebat:

Ce ziceti sa-mi iau pitbull sau cane corso?
Explicati de ce.
Cel mai explicit raspuns primeste FUNDA!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| selenahermy a răspuns:

Http://www.animale.ro/caini/cane-corso
http://www.hipet.ro/rase/detalii/0/
Poftim ceva informatii! Acum depinde care rasa iti place mai mult!
Succes la alegere si esti o persoana norocoasa pentru ca iti poti cumpara caine

6 răspunsuri:
| DaNNN a răspuns:

Poftim 2 site-uri, unde poti vedea toate caracteristicile cainilor:
http://www.caini-pisici.com/index.php?page=articole&idarticol=77

http://www.animale.ro/caini/cane-corso

Parerea mea: Alege Pitbull-ul!
Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| danyceltare a răspuns:

Eu zic sa iti iei caine lup pentru ca e usor de dresat si foarte destept.

| iubitzica_1742 a răspuns:

Pitbull este un caine agresiv si daca ataca alt caine nu il lasa pana nu il omoara deci e mai greu de controlat plus ca te poate musca si pe tine daca nu sti cum sa te comporti.eu as zice mai degraba cane corso

| Graffs a răspuns:

Pai, Depinde deoarece, Daca stai unde va ( LA MUNTE...) Undeva cu Putina Populatie Parerea mea este sa iti iei Pitbull! Dar Daca stai undeva cu Foarta multa Populatie, Recoamndarea mea este sa iti iei Corso, Deoarece El Nu e genul ( Pitbul) Adica daca scape, Sa muste pe Oricine, In schimb Corso este un Caine Mai linistit! Acum Depinde de tine!happy

| Maria51_4359 a răspuns:

Mi se pare mai dragut Pitbullul. Cane corso e mai... sinistrulaughing)