| quake a întrebat:

Voi ce ati alege intre cane corso sau pitbul si de ce cel mai bun si mai explicit raspuns primeste fundita promit

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

Cane corso...sunt mult mai blanzi decat pitbull si au o infatisare atletica si loiala.sunt o rasa mucitoare.scrie chiar si in revista Dog Magazin despre ei.Nu spun ca PITBULL-ii nu sunt misto dar sincer as alege cane corso

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

SIncer poate e putin in afara intrebarii dar eu ti-as recomanda sa-ti iei un caine lup, sunt de 10 ori cei mai inteligenti caini,sunt supusi si loiali si sunt unii dintre cei mai buni la bataie mai ales cand isi protejeaza stapanul, e ascultator si invata repede, si eu am unul si il iubesc enormhappy

| roxyasd22 a răspuns:

Sincer daca stai la bloc ti-as recomanda un Beagle sunt tare dragalasi, dar daca stai la casa un labrador auriu. Dar daca as alege dintre cele 2 rase cane corso.

| Alex_5493 a răspuns:

Nu stiu, eu cred ca pitbul pentru ca are niste muzica super si foarte multi fani