| OnixxXdd a întrebat:

De 2 zile sunt posesorul unui Nikon D3300 cu obictivul 18-55mm ED II.
Dupa ce m-am jucat putin cu el in modul de focus manual dar si automat am constatat ca rotita de la focus ( cea din capatul obictivului ) are un mic joc in sensul ca nu este fixa fixa. Acum va intreb pe voi daca asa ceva este normal sau obiectivul are o poblema?
Funda!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai nu cred ca este normal ca o piesa dintr-un aparat sa se miste, indiferent de model laughing