| DenimM a întrebat:

De cateva zie nimfa mea sta in coltul coliviei si nu se mai suie noaptea sa doarma pe barele acelea, sta in colt si scoate niste sunete subtiri de parca ofteaza! ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Alecsander98 a răspuns:

Ar putea sa fie racita sau sa se simta singura. Stai mai mult timp cu ea sau daca poti, cumparai un partener/a. Ti-as recomanda sa pui niste vitamine in apa de baut.

3 răspunsuri:
| vitaminastefan a răspuns:

Probabil se simte singura, cumpara-i un partener! Am patit si ceva asemanator.
Succes!

| DenimM explică (pentru vitaminastefan):

Si iai cumparat partener?

| vitaminastefan a răspuns (pentru DenimM):

Am primit cadou un partener din partea unei prietene.
Succes!