| Nume a întrebat:

de ce imi arata pe facebook un prieten ca este offline cand este online (el nu m-a pus la offline si nici eu pe el)?

Funda+Vot pentru cine raspunde corect.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-i sa Instaleze ultima versiune de java de aici http://www.java.com/en/download/index.jsp
Daca nu merge vreau sa-mi faca un print screen la pagina de facebook sa vad si eu cum arata chatul.

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca el are inchis chatul atunci tu nu il vezi online.Iti apare ca fiind offline si in realitate este online.

| Nume explică (pentru neluL):

Nu are inchis chatulwinking

| neluL a răspuns (pentru Nume):

Atunci da un refresh la pagina.

| Nume explică (pentru neluL):

Pai mie imi apare mereu offline nu pe momentwinking P.S :tot nu mergecrying

| neluL a răspuns (pentru Nume):

Acces la pagina lui ai? Poti intra pe pagina lui?

| Nume explică (pentru neluL):

Da

| neluL a răspuns (pentru Nume):

Doar la el este problema asta? La alti prieteni?

| Nume explică (pentru neluL):

Doar la el

| neluL a răspuns (pentru Nume):

Atunci nu este la tine problema! Este la el...are ceva dezactivat in browser.

| Nume explică (pentru neluL):

Ai idee ce?

| Nume explică (pentru neluL):

O.K.

| neluL a răspuns (pentru Nume):

Spune-i sa Instaleze ultima versiune de java de aici http://www.java.com/en/download/index.jsp
Daca nu merge vreau sa-mi faca un print screen la pagina de facebook sa vad si eu cum arata chatul.