| Florin8cd a întrebat:

De curand am primit un caine.Eu as spune ca este de rasa pitbull, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Trage spre rasa de pitbull.

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Daca este cel de la profil nu este pit-bull ci pare o corcitura...

| Florin8cd explică (pentru siriusblack98):

Multi mi-au spus ca este amstaff cu pitbull, dar multumesc pentru raspuns

| serau999 a răspuns:

Daca e cel de pe profilul tau, nu prea pare. Arata a corcitura (pechinez+bulldog). Asa zic eu, nu ma criticati.

| Florin8cd explică (pentru serau999):

Nu este cel de la profilul meu, dar spune-mi cum sa pun o poza

| Alexandru_Ionut_1999_61YU a răspuns:

Nu nu cred ca e metis de pitbull cu amstaff fiindca aceste doua rase nu au urechile asa de ridicate sau orientate asa de mult una departe de cealalta e pitbull cu bulldog francez te asigur.

| Florin8cd explică:

Nu stiu cum sa pun o poza...

| Florin8cd explică:

Este cel de la profil