| TeoTudor a întrebat:

De vreo 3 ani eu mereu ascult muzica lui Eminem si melodiile lui sunt si preferatele mele si stiti voi mama mi-a spus ca adica nu doar ea toti cei care ma cunosc imi spun ca vorbesc mereu prea repede si nu intelege nimeni nimic dar nici chiar asa si stiti eu m-am gandit ca cu vorbitul asta repede al meu credeti ca as avea vreo sansa sa ma fac Rapper? Stiu ca pare un vis dar as vrea sa aflu parerea voastra si daca as putea ce ar trebui sa fac?
PS: In fiecare zi iau cate o melodie de-a lui Eminem si incerc sa cant dupa el si reusesc sa ma descurc chiar foarte bine!

Răspuns Câştigător
| Erzaa a răspuns:

Daca acesta este visul tau, incearca sa devina realitate happy

Daca chiar iti doresti acest lucru, si vrei sa devii un rapper, de ce nu.

Eu nu stiu ce ar trebui sa faci, te interesezi si tu, sa iei lectii de canto, chiar nu stiu happy

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Fa o inregistrare si pune-o pe youtube.

| hummmer a răspuns:

Participi la romanii au talent sau vocea romaniei sau alte din astea, si nu se stie ce impresar pune ochiu' pe tine si ajungi vedeta.

| GabrielaIoana a răspuns:

De ce nu? Incearca.Un prim pas spre a deveni rapper e sa ai aceasta calitate.

| JustSmileK a răspuns:

Nu conteaza numai "recitatul" rapid ca sa zic asa, ai nevoie si de ceva talent. Te poti inregistra cantand si poti cere pareri.

| Betyskumpik a răspuns:

Da daca tie iti place si crezi ca ai talent da