| YoH22 a întrebat:

Salut TPUbig grinimi poate explica cineva detaliat cum pot sa imi fac o masina de tatuat? sau cum pot sa fac sa nu fie permanentbig grinMs anticipatbig grinFunda

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Thaa cum poti sa faci? E mai complicata chestia mai igienic este sa iti cumperi una noua.Sau daca e la mana a doua trebuie a te uiti sa aiba acele tusul si etc.Acu tu decizi vrei permanent? Setezi prostia aia de masina si face permanent bagand mai inauntru in piele acea cerneala.dac e temporar atunci iar setezi iar masina.Deci dac e temporar nu intra cerneala aia atita in piele.cand e mai adanc atunci e permanent.si ala temporar cand intra in stagiul de disparitie se face ca naiba, se intinde tot aiurea deci nu e bine happySa nu le spui asta clientilor ca ai pierzi.