| LoveAndySixxForever a întrebat:

Eu imi doresc foarte mult sa cant la chitara, am si o prietena care ar fi dispusa sa ma invete, dar nu am chiatara. Mi-am intrebat parintii si au zis ca nu imi cumpara... Cum sa fac sa ii conving? Mai ales ca eu am destui bani adunati ca sa fie suficienti pentru a o cumpara.Va rog ajutati-ma! Dati sugestii care poate v-au ajutat si pe voi, chestii cat de cat normale... Va rog! sad

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Invata,este un instrument super tare laughing, eu nu o mai las de cand am inceput. Daca zici ca ai bani cumpar-o doar nu or sa ti-o sparga.

| Ary_Ariana_1997_E2KH a răspuns:

Heii!
Inceraca sa le mai explici alor tai cat de mult vrei sa inveti la chitara, sau ai putea sa le spui ca daca iti iau o chitara nu le vei mai cere nimic tot anul si ca vei incerca sa iei note mai bune la scoala.
Oricum eu iti urez succes!