| petrovicimarius98 a întrebat:

Ieri mi-a murit papagalul. Era un perus de nici un an. Pentru papagalita care a ramas singura trebuie sa ii iau pereche ca sa nu moara si ea?

Răspuns Câştigător
| GunsNRoses44 a răspuns:

Da trebuie sa ii iei pereche, deoarece ei traiesc in grupuri, si nu se poate acomoda singura...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Sunt pasari de grup si macar sa fie o pereche. Uite si aici: http://www.avantaje.ro/......ui-1582594

| AtateaConditii a răspuns:

Nu are cum sa moara de singuratate, asta-i culmealaughing, poate era bolnava. Sau daca e stresata, speriata daca nu ii dai lumina suficienta iar se streseaza, daca ai o pisica prin casa iar se streseaza. E adevarat ca daca are o pereche nu se mai streseaza pentru ca nu mai tine cont de prea multe pericole.

| Plushul a răspuns:

Ar trebui sa ii ei un nou partenerwinking pentru ca sa nu ii duca lipsa celuilalt.

| Daron a răspuns:

Salut, trebuie să-i găsești un partener.

| andree8 a răspuns:

Da ar trebui.