| hot99be a întrebat:

In ultima vreme m plictisesc foarte rau! Vremea a fost si ea urata asa ca am stat in casa... dati-mi si mie idei de chesti pe care as putea sa le fac!
DAU FUNDa!

Răspuns Câştigător
| parishiltonbia a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un hobby, sa vorbesti cu prietenii tai, sau sa te relaxezi. In legatura cu primul lucru poti incerca cititul, cusutul, desenatul, scrisul, gatitul, cantatul, dansatul, calatoritul, invatatul, creatul, comunicatul cu alte persoane, urmaritul serialelor online ( incearca pe www.vplay.com) visatul, si multe, multe altele. Poti comunica cu prietenii tai pe facebook, messenger, hi5, la telefon, prin scrisori sau fata in fata. Iar daca vrei sa te relaxezi, atunci esti pe drumul cel bun.;) Funda?

1 răspuns:
| lifeisperfekt a răspuns:

Ai putea sa te uiti la un film frumos,sa-ti gasesti un hobbie(de exemplu sa faci bratari ale prieteniei-pentru tine sau pentru prietenele talehappy ),ai putea iesi la maal cu prietenele tale(fie ca este vreme urata,ai outea sa mergi la mai multe magazine),ai putea citi o carte frumoasa,sa-ti iri un animalut de companie(un catelus,o pisicuta,papagali etc.-ce-ti place tie happy ), ai outea sta si in casa cu o prietena de a ta(va jucati ceva, va uitati la un film happy ).Eu sper ca te-am putut ajuta!happy.Pa!happy