| andreeutsa99 a întrebat:

Hey...Cum iti poti petrece timpul liber?
ce jocuri ai putea juca? Ce ai putea face distractiv cu prietenii? dati niste idei de jocuri...
pun aceste intrebari fiindca in ultima vreme se aude:
-Ce faci?
-Ma plictisesc...sad
FUNDITA CEA MAI MAREhappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai avea ps3 ca mine la tine ai putea juca online pe net cu un amic sau 4 deodata. Dar daca nu ai plimbativa afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:X Pai eu de obicei joc jokurile astea:
Adevar/Provocare/Procente/Ce ai face daca?/Fok/Inima/Corp
(e o varianta imbunatatita a jocului adv sau prov):P

Incearca sa te joki putin cu niste melodii(adica ia-ti niste programe dp net de "trucat"muzica.si poti schimba vocea(de ex. daac melodia e cantata de un baiat, poti sa o faci cu voce de bebelush):)))

Creaza-ti propriul filmulet de imagini( fa-ti poze in prostie tie si apoi prietenilor tai apoi vezi ca in pc ai programul Windows Movie Maker(sau daca nu il ai ia-l dupa net ) si poti crea filmulete de genu:http://www.youtube.com/watch?v=SgW9kqbeUHU&feature=player_detailpage
asta e facut de mine:X:X poate ti se potriveste:X:X( are legatura cu plictiseala)

Afara, cu prietenii spune asa: Timp de 3 minute voi raspunde sincer la toate intrebarile.Ei, daca au chef de gluma iti voi pune chestii de genu:Iti place de X, dar de Y(o sa vezi ca va iesi misto)

Dami mesaj daca ai vreo nelamurire sau sa iti mai dau idei(pana atunci ma mai gandesc)

Succes la FARA plictiseala:))))):*

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Pai...ati putea iesi la un pool...prin parca sau depinde ce varsta ai.sa va jukatsi onlinebig grindelicious.nany mania etchappy dar cel mai bine sa iesit afarahappy pentru ca daca stati la pc toata ziua.mess hi5 facebook.nu e bniesitsi si voi cu rolele bicicletele`plimbati`va:*

| andreeutsa99 explică:

Fundita cea mai marehappy

| andreeutsa99 explică:

Eh...as mai vrea raspunsuri mai folositoarehappy