| diva121 a întrebat:

in vara aceasta am de gand sa ma distrez mai mult ca niciodata! ce idei imi puteti da? unde sa merg?

Răspuns Câştigător
| ivy a răspuns:

Problema e cati ani ai big grin... Poti pleca la mare / munte dar cu prietenii sau in cluburi, discoteci, piscine, strand. Poti sa incerci sa practici un sport e fun si iti faci prieteni. Du-te in tabere! Locuri frumoase de vizitat thinking Vama Veche, Eforie N/S, Mamaia, Costinesti, Neptun, H2o, Aqua parca Constanta, Aqua Park Deva, Transfagarasan, Nisipurile de Aur; Funda big grin

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Sa mergi la mare cu prietenii tai si sa va distrati foarte mult.
Pa, pa!

| LuS[z] a răspuns:

Te poti duce la mare la munte la bunici in drumetii poti face multe.Depinde doar de ce vrei sa faci happy

| Casandra a răspuns:

La mare love struck

| misterios a răspuns:

La mare sau lamunte sau in alta tara sau cu prieteni

| ILJIMAE a răspuns:

La strand, la mare...eu stiu. unde vrei. Funda