| Teiubesccatdoi a întrebat:

TPU.
Vara asta vreau sa ma distrez la maxim.
Aveti ceva idei ce as putea face sa ma distrez, si sa nu ma plictisesc!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la stranduri, discoteci cluburi, mergi la:http://www.youtube.com/watch?v=g2WxnS0sGS4

| suffarstar a răspuns:

Cumpara o bicicleta, ia niste prieteni si faceti o drumetie.

| Grimmjow69 a răspuns:

Mergi la un picnic impreuna cu amicii.
Scrie-i o scrisoare unui bun prieten aflat la mare distanta de tine.Messengerul, emaiului si telefonul nu iti permite intotdeuna sa te deschizi si sa comunici asa cum ti-ai dori.
Perfectioneaza-ti abilitatile de fotograf.
Pregateste un pranz sau o cina pentru familia ta sau amicii tai.
Scrie o poezie (sau mai multe).
Deseneaza ori picteaza intr-un parc sau un alt loc pitoresc.
Mergi intr-o tabara.
Fa o vizita la tara, eventual la bunici.
Incepe sa scrii un jurnal in care sa consemnezi ceea ce faci dar si gandurile ori sentimentele tale intime.
Organizeaza impreuna cu prietenii o formatie de rock, folk, punk, gothic sau orice alt fel de muzica.
Inventeaza un nou tip de sandwich.
Plimba-te printr-un parc, o padure si gaseste 10 tipuri diferite de flori sau incepe sa iti faci un ierbar.
Fa-ti un blog sau un website.In acest fel te vei obisnui sa scrii, vei invata lucruri noi despre internet si vei putea sa iti exprimi ganduirle si opiniile catre o multime de oameni.
Citeste cartile pentru care nu ai avut timp pana acum, de care ai auzit sau pe care ti le-au recomandat cunoscutii. Eventual inscrie-te ori mergi la o biblioteca.
Mergi, in compania amicilor, intr-o excursie cu cortul prin imprejurimile localitatii tale.
Inventeaza un nou dans.
Ajuta o persoana in varsta la gospodarie.
Viziteaza o gradina zoologica.
Invata o limba straina sau perfectioneaza-ti cunostiintele despre una pe care o stii deja.
Citeste-i o poveste fratelui / surorii mai mici.
Viziteaza o alta tara.Ah, banii, banii, banii!
Apropo de bani … Daca esti destul de mare, ia-ti o slujba temporara
Desigur, cu acordul parintilor.
Alatura-te unui grup ecologist si participa la actiuni de protejare a naturii.
Invata un nou sport sau initiza pe cineva in tainele unui sport pe care deja il cunosti.
Incepe sa practici yoga sau Tai Chi.
Mergi la un concert.
Ai o camera video? Creaza un film!

| animeioana55 a răspuns:

Salut! Daca vara asta vrei sa t distrezi la maxim poti :
-sa mergi la mall cu pritenii;
-sa va uitati la un film de groaza;
-sa va duceti in cimitir noapte;
-sa va plimbati in parc;
-sa mergi la suc;
-sa va dati cu rolele;-
-sa dai o petrecere'
-sa te dai cu bicicleta;
-sa te joci pe calculatot;
-sa te joci fotbal;
-sa te joci baschet;
-sa te joci volei;
-sa te joci handbal;
-sa te bati cu apa;
-sa mergi intr-o excursie;
-sa te joci cu animale;
-ect.
C-am ata mi-a venit pe moment. Ciao!

| PisycutzaTa a răspuns:

Mergi la mare happy!