| Sckizia a întrebat:

Yeeeey, daca iau cu bine evaluarea nationala am de gand sa ma distrez non-stop cum n-am mai facut-o >niciodatalaughing) dati-mi idei de chestii tari de facut vara >asta!:

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca esti destul de mare poti incerca ce voi face eu vara asta, vine varul meu din Spania, el are stransi bani eu la fel deci ne urcam in tren si direct la mare singuri numa noi 2 (ca in filme) laughing, plecam de nebuni sa ne distram, daca nu ti-e frica poti incercawinking

| SoBerzerk a răspuns:

Stai, că încă n-ai dat examenele! laughing

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Daca ai curte, cheama-ti toti prietenii, cumpara-ti un sistem calumea, Cumperi mancare, bautura sau ce vrei tu sa cumperi si faci o mica petrecere.