| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

mama si tata miau luat un catel l-am tinut la bloc vreo 2 saptamani dar parintii mei au vazut ca face in casa si chiar daca vreau sau nu lau dus la tara eu vreau sa-i fac sa mi-l aduca inapoi deoarece verii mei merg la tara in fiecare vineri pana duminica asa ca eu nu vreau sa se invete cu ei ci cu mine vreau sa ma asculte doar pe mine nu pe altcineva le-am spus ca se va invata cu ei dar tot acolo ramana asa ca spuneti-mi cum sa ii fac sal aduc la bloc inapoi si sa-l tin cu mine cat va trai adica a nul mai duc la tara astept raspunsuri folositoare

1 răspuns:
| UberVladD a răspuns:

Convige-i pe parintii tai sa il duca la dresaj sa sa-l il duci chiar tu din banii tai, sa invete sa nu mai faca in casa.Asa probabil il vor primi. Daca ti se pare costisitor, ar trebui sa i faci un program in are s ate plimbi cu el si el sa-si faca nevoile