| ℓσνє a întrebat:

Buna TPUhappy!
Va rog, scuzati categoriahappy.
O sa imi aduca tata un catelus, care va sta la mine acasa(la bloc) si cand vi ajunge la tara, il voi duce acolo.
As vrea si eu niste idei de nume happy. Dar sa nu fie ceva in gen "Puffy" si sa fie nume usor de spus... adica nu cred ca bunica poate sa pronunte nume englezesti laughing. (nu radeti, nu vreau raspunsuri in bataie de joc).

Răspuns Câştigător
| JamilaGizeh a răspuns:

Ce zici de" Zen"?

29 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tobi, Max, Manto, Labush, Pery, Astor, Aston, Cliford si care imi place mie cel mai mult... Simba :X. Sper ca ti-am fost de ajutor, fundita? big grin

| JamilaGizeh a răspuns:

Bughy kiss

| ℓσνє explică (pentru JamilaGizeh):

Nu prea-mi placee... stiu ca sunt pretentioasa laughing

| JamilaGizeh a răspuns (pentru ℓσνє):

Rică ...iti place?

| ℓσνє explică (pentru JamilaGizeh):

Pare de catel miclaughing

| JamilaGizeh a răspuns (pentru ℓσνє):

Nu crezi ca esti cam pretentioasa?laughing

| ℓσνє explică (pentru JamilaGizeh):

Ee, asta stiam laughing
Dar vreau sa fie perfecthappy

| ℓσνє explică (pentru JamilaGizeh):

Scuze am iesit un pic de pe site, si da, imi place Zen, buna idee!
Primesti fundita:*

| JamilaGizeh a răspuns (pentru ℓσνє):

Mersiii kiss

| JamilaGizeh a răspuns (pentru ℓσνє):

Ce zici de" Zen"?

| schmoll a răspuns:

Durelaughinghitler,stalin,scobby-doo

| ℓσνє explică (pentru schmoll):

Scobby-doo? laughing
Ma gandeam la Pit, ce zici? laughing

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru ℓσνє):

E frumos Pit. Pare serios dar nu foarte tare. Mie imi place!

| ℓσνє explică (pentru teo6dia4c99):

Multumeschappy

| schmoll a răspuns (pentru ℓσνє):

laughing Scobby-Doo e mai smecher, merge si pit, sau arnold, lee, bruceelaughing

| ℓσνє explică (pentru schmoll):

Nu stiu cui sa-i dau funditalaughing

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru ℓσνє):

Pune-i Hitler. Ar fi amuzant! Mai ales daca e mititel.

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru ℓσνє):

Asteapta pana cand primesti catelusul si vezi atunci ce nume ii pui. Si alegi castigatorul in functie de ce nume iai pus! E bine?

| ℓσνє explică (pentru teo6dia4c99):

Da, mai asteptati putin, o sa-l primesc si vad cui ii dau fundita. Mersii de raspunsuri tuturor :*

| schmoll a răspuns (pentru ℓσνє):

Caineluilaughing

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru schmoll):

Ar fii o ideewinking

| ℓσνє explică (pentru schmoll):

Am primit un raspuns cu numele de Ghita rolling on the floor

| schmoll a răspuns (pentru ℓσνє):

laughingparca nu vroiai nume romanesclaughingscooby-doo is the best namelaughing

| ℓσνє explică (pentru schmoll):

M-am gandit si mi-a venit in minte Messi rolling on the floor

| schmoll a răspuns (pentru ℓσνє):

Drogba sau balottelilaughingpoti incerca si ceva mai sofisticat ca socrate sau platon, sofocle, euripe, aristofanlaughing

| ℓσνє explică (pentru schmoll):

Da intrebarea e daca le pot tine minte p-alea sofisticate laughing

| teo6dia4c99 a răspuns:

Max, Rex, Toto, Simba, Rory, Loli, Perry, Misu, Alex, Noni, Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ℓσνє explică (pentru teo6dia4c99):

Multumesc de raspuns, dar as vreaa niste nume mai dure :Xhappy

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru ℓσνє):

Hitler laughing

| ℓσνє explică (pentru teo6dia4c99):

rolling on the floor. nici chiar asalaughing... e totusi mic. si poate numele e prea dur laughing