| 1Eu1Tu a întrebat:

Am o pisica care a fatat vreo 5 puiuti. Totule ok, insa noaptea cei mici zici ca se transforma in niste mici monstruleti. Incep sa se bata, miauna rau, trezeste toata casa. Cum sa ii potolesc?

2 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Da-le cu chloroform pe la nas.
Inchide-i intr-o camera pe toti unde nu se aud atat de tare. Nu prea ai ce sa le faci.

| lorena66 a răspuns:

Sunt pui, dorm ziua si se joaca noaptea. Incearca iabra mâței, si incearca sa nu recurgi la sprayuri. E ceva normal, va trece cand vor fi dati spre adoptie (2 luni+)