| adymare89 a întrebat:

scuze de categorie dar la jocuri pc online nu raspundeati.eu vreau sa imi dati un metin2 cu ratele peste 400 si sa fie otel si batalie in shop dar daca nu is +9 sa nu ceara fieraru itm si nu vr sa dati urm metine :apollo,flamek,sj,hammer,xpm,xpub,evolution, explosion 2, explosion 1, earthmt2, rospeedmt2. in rest is multumit de alte metine

Răspuns Câştigător
| EdYsOr112 a răspuns:

Iti dau eu cateva server misto de tot de metin :metin2 frz, metin 2 arena, metin 2 run, metin 2 fun, metin 2 steel, metin 2 epical, metin 2 HP, metin 2 black steel, metin 2 wariors si cam atat stiu... Fundita? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de aia nu iti raspundeam, nu iti raspundeam ca nu suntem metinari ca tine

| gocops a răspuns:

Du-te ma copile afara si joacate si lasa prostiilea astea de jocuri

| LiftexMoon a răspuns:

Metin 2 osiris link-ul:http://metin2osiris2013.com/

| IuliaRadeanu a răspuns:

?