| Andy323 a întrebat:

Sunt foarte ingrijorat, am un catel de 4 ani pe nume Rexy, si nu de mult a inceput la ochiul stang sa lacrimeze in truna si nu stiu de ce. Acel ochi nu este limpede cum era inainte are la marginea ochiului o cojita alba si nu stiu de la ce e. Mereu lacrimeaza, are blana patata sub ochisor si nu inceteaza sa i se opreasca lacrimarea.Inrebarea este, oare se vindeca?

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Poate a tras curent..sau i-a intrat ceva in ochi. La 4 ani nu este batrana, deci nu trebuie sa aiba probleme.
Mergi cu ea la veterinar!

| nonameXD121314 a răspuns:

Probabil fugi cu el la veterinar cat de rebede sa nu fie ceva....pare ceva grav. sa nu orbeasca