| JockerStoica a întrebat:

Un iepure de camp are vreo sansa in fata unui Amstaff puternic musculos?(Ma refer daca amstaffu poate prinde iepurele)

FUNDA!

3 răspunsuri:
| PiTbuLuL a răspuns:

Il poate prinde daca acel amstaff a fost atrenat cum trebuie pentru vanatoare.Membrele posterioare il ajuta foarte mult si coada puternica care se propulseaza cu ea.

| Jake109 a răspuns:

Il prinde cu siguranta! Si eu am amstaff si mia mancat ambele pisici(is mai rapide decat iepuri)

| Frumusika180 a răspuns:

Sigur ca poate sa il prinda, dar numai daca e antrenat pentru vanatoare! Fundita puppy dog eyes