| iustinul78 a întrebat:

Vreau sa cumpar un caine din rasa husky siberian
Exista prin Piatra Neamț un loc de unde as putea achizitiona unul la pretul de 200-300 de lei?(nu e neaparat la aiba pedigree)
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Inainte de a cumpara, incearca in adapostul de stat din apropiere de tine sau la Asociatiile de protectia animalelor.In adapost poti gasi caini de rasa sau metisi.Nu te costa nimic sa arunci o privire, adoptia este gratuita.Sunt ONG-uri care dau in adoptie catei de rasa, poate ai noroc si gasesti ceea ce iti doresti.