| kenzo28 a întrebat:

Vreau sa imi raspunda cunoscatori in acvaristica nu incepatori sau oricine se pricepe si stie. In tubul de JBL test strib in capac sunt niste granule la ce folosesc? funda

6 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Ce are TUBUL de JBL de aface cu acvaristica...Frate tubul ala este o boxa foarte mare..pentru masina...Si acele granule trebuie sa le lasi acolo ca sunt pentru bas.

| kenzo28 explică (pentru DeejayAndr3y):

Frate JBL e o marca de mancare si de testere pentru ph gh no3 si mai multe la acvariu mai citeste si turolling on the floor

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru kenzo28):

Ce ma? JBL sa fie marca de mancare?laughing doamne scrie pe net google JBL si vezi ce e laughing

| kenzo28 explică (pentru DeejayAndr3y):

Ofof scrie ma pe google JBL test strips si vezi si citeste intai intrebarea nu raspunde daca nu stiirolling eyes

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru kenzo28):

Aaaa scuze dar JBL este si o marca de BOXE pentru masini Imi cer scuze si te-as sfatuii sa nu faci nimic cu granulele alea...sa nu imbolnavesti pestii..Numai Bine!

| kenzo28 explică (pentru DeejayAndr3y):

Mersi oricum nu nu fac nimic de aia am si intrebat