| AlinDumy a întrebat:

Vreau sa merg de revelion cu toba cu o uratura pentru toba la fiecare usa. Am vazut la copii ca spuneau o uratura care nu era foarte lunga, era pe versuri si spuneau un vers, apoi bateau in toba de 6 ori(ca la capra). Stie cineva dintre o uratura pentru. toba? Scrieti-mi uratura pe care o stiti, si cea care imi place cel mai mult. funda(pe versuri, si sa pot bate in toba dupa fiecare vers) OFER FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS!

1 răspuns:
| BenedettaAndra a răspuns:

Nu stiu dar poti sa intri pe google si sa scrii urari de revelion cu toba