| hris15 a întrebat:

SAlut TPU! Vreau sa-mi gasesc si eu un hobbie dar nu stiu ce sa fac ma plictisesc (Inafara de pictura citit dans si sport fac deja sport nu-mi place dansul si nici restul ) spuneti-mi si mie cateva interesante pentru cineva de 14 ani. Sa nu implice iesitul pe afara. Mesi funda mare!

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca ai cu cine joaca table, sah, remy...sau joaca sah cu calculatorul.

| LIN2010 a răspuns:

Inceara sa iesi in natura,pescuit, drumetie, ciclism, sunt multe lucruri cate merita facute,, ca sa nu te plictisesti,,. Respecte

| Horia1313 a răspuns:

Incepe si colectioneaza ceva. apucate de jocuri.fa negative, fa versuri..nu prea sunt multe hoby-uri INSIDE

| Allexinno1988 a răspuns:

Sall pai uite poti face ca mine sa stai sa rapunzi la intrebarile celorlalti te poti juca pe net, poti face multe si in casa

| HunterDennis a răspuns:

Iati un XBOX sau un PS3 si nu o sa te mai plictisesti, iti garantez eu.

| hris15 explică:

Sunt bolnav in casa si nu mai stiu ce sa fac... m-am plictisit vreau si eu sa zic nu stiu sa incep sa fac ceva calumea