| Tabyta_7916 a întrebat:

Hey, ce faceti.am o intrebare si sa nu spuneti ca mie imi place de justin bieber. Dar imi place dansu happy adica stilul lui de dans si vreau sa stiu cum se numeste dansul lui happy?

Răspuns Câştigător
| MaraSM a răspuns:

Cred ca stilul lui se numeste swagger sau ceva de genu ori hip hop

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai el e rapper si are miscari de rap si hip hop... sper ca te-am ajutatbig grin

| Bia_8296 a răspuns:

Eu cred ca e ceva gen pop/R&B. dar cautza pe you tube judtin bieber coregerfywinking

| Tabyta_7916 explică:

Mrs mult fetele

| Tabyta_7916 explică:

Fetelor*laughing