| Raluca10006 a întrebat:

Ce activități spuneți sa fac la 12 ani? Am făcut dans, pian, pictura și acum fac engleza. În afara de engleza care abia am început am renunțat la tot. Mă plictisesc și în plus nu sunt genul ăla de persoana care sa își facă repede prieteni. Nu trebuie sa fie neapărat ceva de fete că și canto poate sa fie și box(nu vreau sa fac e doar un exemplu) sau altceva. Și apropo vreau sa fie ceva și chestii energice că atletism sau chestii mai relaxante ca de exemplu să mă apuc de Youtube. Eu stau în Bacău că sa știți. Și vreau cât mai multe activitati. Vreau sa găsesc ceva super fain că mă plictisesc super repede de orice nu știu de ce. Și a da învăț dupamiaza de la 12 la 5. Mersi pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te apuci de un sport, care te va ajuta sa te dezvolti frumos si armonios.