| edwardedward a întrebat:

Vreau sa stiu daca te poti juca domino cu placutele alea de la remi...mersi anticipat!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Placutele de remi sunt altfel. Poti face o jmecherie: imprima la imprimanta modelul de piese pentru Domino si lipestele pe spate. La Domino trebuie 28 de piese de la 0-0 la 6-6 pentru 2 persoane. Daca jucati mai multi poti face 2 sau mai multe seturi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Domino e domino, remi e remi

| edwardedward explică (pentru suntserios):

Ma refeream la jocul de domino care pui placutele una dupa alta si apoi o darami pe prima, care o darama pe a doua etc.etc file:///D:/deseene/domino-effect-007.jpg

| ShadoWCrist a răspuns:

Normal ca nu.

| edwardedward explică (pentru ShadoWCrist):

Ma refeream la jocul de domino care pui placutele una dupa alta si apoi o darami pe prima, care o darama pe a doua etc.etc file:///D:/deseene/domino-effect-007.jpg

| ShadoWCrist a răspuns (pentru edwardedward):

M-am prins, insa sunt destul de diferite piesele.

| edwardedward explică (pentru ShadoWCrist):

Da sau nu?