| lory_8089 a întrebat:

vreau sa adopt caine husky sau sa cumpar(dar pretul sa fie maxim un milion) sa aiba maxim 5 luni...care are sa ma contacteze.;. va pupkiss

Răspuns Câştigător
| alexxandra a răspuns:

La un pret asa mik nu vei gasi dar eu iti recomand sa cauti pe tocmai.ro dai la animale/pets si scrii acolo husky si acolo gasesti mai multe preturi la aceasta rasa. Sper ca am fost de ajutor.SUCCES in cautarea cateluluiwinking

7 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Cu un milion n-ai sanse la nici un caine de rasa. Orice caine de rasa este de la 3 milioane in sus.

| Gorillaz a răspuns:

Moama deci m am saturat, mi am luat si eu husky in vara, din pacate a murit ca era infectat cu un virus, de atunci numai husky vad pe toate drumurile straight face

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Iti spun eu ca nu gasesti la 1 milion.mai ales pui

| dعα a răspuns:

Pai cei mai dragalasi sunt catelusii pichinezi dar e bine daca ai legaturi poti sa il iei pe gratis

| lory_8089 explică:

Vreau si eu...mai astept raspunsuricrying

| sally_6416 a răspuns:

Hey, te-ar interesa un malamut de alaska?

| cosminjuve a răspuns (pentru sally_6416):

Salut m-ar interesa pe mine un malamut de alaska. Sper sa ma contactezi la in coco_juve541