| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. as vrea sa invat sa joc baschet, insa imi e rusine sa spune ca nu stiu, de fapt joc foarte prost, as gasi undeva un club sportiv, care sa nu coste infernal, ma refer in Bucuresti

Răspuns Câştigător
| Grimster a răspuns:

Eu am invatat sa joc baschet cu ajutorul youtube-ului si multe ore de exercitiu (de multe ori solitar). Gaseste un canal de tutoriale care sa-ti placa https://www.youtube.com/......tps?/watch ia-ti o minge si mergi intr-un parc. Daca iti pui problema banilor, nu ai nevoie de un antrenor. Mai gasesti pe cineva care vrea sa invete si asa te dezvolti.

| rameshwaram a răspuns (pentru Grimster):

Multumesc

| Grimster a răspuns (pentru rameshwaram):

Cu placere si succes.