| Pickle-Pants_Squeezy_1992 a întrebat:

Salut, unde pot gasi sobolani de vanzare in Bucuresti/Ilfov? Imi doresc foarte mult 2 sobolanei ca animale de companie si nu se gasesc in petshopuri. Nu am gasit nicaieri unde am cautat: pe internet peste tot, crescatori de serpi care folosesc hrana vie, centre de cercetare (folosesc alte rozatoare pentru experimente). Daca aveti idee de vreun magazin, crescatorie care vinde sau are sobolani, sau cineva care are ca pet si m-ar putea ajuta va rog sa imi raspundeti.
Raspunsurile de genul: de ce nu vrei alt animal, sau cauta in gunoi/canalizare nu ma ajuta.

Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Vino in Bucuresti. Gasesti la sobolani si soareci de te saturi

| Snowa a răspuns:

Daca nu ai gasit nu mai ai sanse, trebuie sa renunti sau ai putea sa-ti iei un soarece, sunt asemanatori.