| anonim_4396 a întrebat:

Salut, unde pot gasi sobolani de vanzare in Bucuresti/Ilfov? Imi doresc foarte mult 2 sobolanei ca animale de companie si nu se gasesc in petshopuri. Nu am gasit nicaieri unde am cautat: pe internet peste tot, crescatori de serpi care folosesc hrana vie, centre de cercetare (folosesc alte rozatoare pentru experimente). Daca aveti idee de vreun magazin, crescatorie care vinde sau are sobolani, sau cineva care are ca pet si m-ar putea ajuta va rog sa imi raspundeti.

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

La ghena de gunoi ai cautat?

| micaanonima a răspuns:

De ce îți dorești neapărat șobolani, îți poți lua porcușori de guineea sau hamsteri

| Pickle-Pants_Squeezy_1992 a răspuns (pentru micaanonima):

Nu ma ajuta raspunsul tau. vreau raspunsuri la intrebarea mea, care e unde pot gasi sobolani.

| micaanonima a răspuns:

Https://m.olx.ro/oferta/vand-soareci-africani-IDakyj1.html
Aici e link-ul pentru un șoricel afracan, anunțul a fost pus astăziwinking