| anonim_4396 a întrebat:

Unei prietene care sta la casa i-a venit ieri o pisică la poarta. Este un pui, motan. L-a primit (fiind al nimănui), i-a dat de mâncare iar niste vecini ii spun că montanul are o infecție la fund. Ce poate fi? Și ea nu trebuie să îl atingă? Sau cum? Eu am fost la ea și motanul m-a zgâriat. In rest, mănâncă, merge, miauna, e totul în regula dar nu știu ce infecție poate fi

2 răspunsuri:
| GabriielCatalin a răspuns:

Https://rum.kuhuspetparadise.com/u-koshki-opuh-zadnij-prohod.html Uită-te pe acest site si verifică simptomele pisicii cu cele prezente pe site sper ca te-am ajutat.

| katy a răspuns:

Sa il duca la un veterinar. Orice problems poate fi tratata, dar sa il duca acum da vada ce spune medicul, daca e infectie ii da niste antibiotic