| Andra098 a întrebat:

VA ROG AJUTOR!straight face. Pisica mea miauna intruna la geam, nu stiu ce sa-i fac, abia daca mai mananca. Are 4 luni aproape. Ma gandesc ca poate vrea motan. Ce as putea sa-i fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorul veterinar iti va da raspunsul du-o la veterinar si in timp ce o consulta pune-i intrebari la care tu ai nelamuriri si el te va informa.

| Angelina01 a răspuns:

Nu vrea motan, vrea afara am aceeasi problema cu motanul meu in cel mai rau caz duo la veyerinar daca nu mananca s-ar putea sa aiba viermisori intestinali

| uSeR_6817 a răspuns:

Nu neaparat. Eu zic ca trebuie scoasa macar 10 minute acasa, mi s-a intamplat si mie la fel

| Andra098 explică:

Nu am scos'o niciodata afara, si mi-e frica sa nu o pierd daca fuge thinking Tu ai lasat-o pur si simplu singura si a venit inapoi?

| LikOsZZZZ a răspuns:

Uite...scoate.o afara happy. nu o s. o pierzi happy, iti garantez... pisicii tale ii trebuie o aventura de. o noapte cu vreun machocat dp acolo smug:*

| elys_5939 a răspuns:

Hm cred ca vrea si el un otanelwinking km asa cateodata (cum a fost si la a mea) laughing mult norocwinking