| AnaMaryadragutaa a întrebat:

Va fi ziua verisorului meu si si-ar dori pesti sau broscute testoase si eu vreau sa ii cumpar una din astea ce sa ii iau? Cam cat costa o broscuta testoasa?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Mie mi se pare ca broscutele sunt mai usor de intretinut, cu pestii e un pic mai complicat, are deja acvariu? Stii ce pesti are in acvariu, ca nu cumva sa-i iei vreo specie care sa nu fie compatibila cu ce are deja? Acuma na, depinde si ce banuti ai, broscutele ar fi in jur de 40 de ron (+/-), depinde de specie si de pe unde esti, Cu astea problema este insa ca pot disparea daca le lasi libere prin casa, cum a patit-o chiar cineva de pe site acum cateva zile :)) Uite aici niste info pe care sa le ceri cand le cumperi, sa stie cum sa le ingrijeasca http://www.animalutze.com/articole/broaste-testoase-pet.php

8 răspunsuri:
| MrAnonymus a răspuns:

Mai bine broasca testoasa care costa in jur de 50 de lei cele mici si restul mai scumpe, dar amandoua sunt la aceleasi preturi dar dupa mine sunt mai greu de ingrijit. Funda?

| iuliana2002 a răspuns:

Testoasa ca traieste mult! pesti prea multa munca! Funda!

| AnaMaryadragutaa explică (pentru byutsaa):

Mersi dar speram sa imi dai un sfta si nu un site si sa imi zici cat costa in pet shopuri dar mersi oricum

| byutsaa a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Cam aceleasi preturi sunt si in pet shop'uri happy

| byutsaa a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

+ ca difera preturile ...depinde de pet shop si de unde esti happy

| AnaMaryadragutaa explică (pentru byutsaa):

Alba Iulia