| Tudortttt a întrebat:

Vreau sa achiziționez o arma airsoft de preferință un sniper MB03, cei ce aveți modelul acesta de sniper este ok? Sau ce îmi recomandați prefer ca replica sa fie cât mai asemănătoare celor de vânătoare

2 răspunsuri:
| Xinnicut a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie marca WELL e una dintre cele mai bune producatoare de astfel de arme, modelul cam toate care seamana cu renumitul AWP sunt aceleasi doar cum arata e diferit, cauta si intereseaza-te de pe site-ul daca este unul ca lumea scrie la descriere cati Joules are cel putin 4 sa zici ca e buna dar perfecta de 6 desigur contra pret. Sper ca te-am ajutat.

| unom112 a răspuns:

Eu iti recomand un MB4408A este un model bun pentru incepatori are 1.7 j happy