| jj95 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare pentru cei care au pisica si stau la etaj, cum ati rezolvat cu siguranta? Sa nu sara? Eu am patit-o chiar astazi a sarit si l-am gasit cu greu, era speriat asa ca m-am chinuit sa il readuc in casa, as fi recunoscator daca mi-ar da cineva o idee cum as putea rezolva problema, am geam termopan cu plasa de insecte dar se deschide fara probleme daca se lasa putin pe ea. Dau funda. Multam anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A mea nu impinge sita, pur si simplu sta pe pervaz si se uita afara

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plase de tintari din alea care se trag de sus in jos ca un rulou si se fixeaza pe geam

| zăGhost a răspuns:

Lasi geamul rabatat cat e pisica in camera.

| Dinu_Ionut_1991 a răspuns:

Eu stau la casa pisica mea a cazut de pe pervaz de la 70cm