| AnKuTsSa a întrebat:

am si eu o intrebare, acum cu o zi in urma intr-o noapte pisica mea a iesit pe geamul de la terasa[stau la etajul 3] si kear langa mine sta vecinul meu care acum e plecat in Londra si cineva are grija de casa lui si i-a lasat geamul deschis, iar pisica mea care nu era la prima abatere a intrat in casa vecinului, casa fiind goala si nu stiu cum, geamul de la dormitor[termopan] era deschis doar rabatabil si nu stiu cum pisica mea si-a bagat capul in deschizatura de la geam [rabatabil]si si-a blocat capul acolo. a stat asa cam aproximativ 4 oresadsadcryingcrying, mieunand, fara ajutorsadsi eu am auzit-o abia la 5 cand toata familia s-a trezit sa o ajutam dar nu aveam cum, vecinul care avea cheia nu era acasa iar singura metoda era sa intrap pe geam in casa. si fratele meu [19 ani]sa catarat pe geam la 5 dimineata si a intrat in casa, si in ultimul minut a salvat-o, pisica a fugit foarte repede cand a scapat in plecare a alunecat pe parchet.in finne de la 5:50 si pana pe la vreo 9 pisica a ramas in casa cand a venit am vazut ca era fooarte umflat gatulsad, ceea ce era normal la cum a stat dar nu asta este problema ci ca are o problema la picioare nu se mai poate sustine, tremura si ii e frica sa sara din pat:-o, si pisica mea sarea de pe dulap de 2 metri si acum nu mai face nimic sta in pat sau pe tunul de bass de la Pc, si doarme sau se uita cu o privire pierduta.sad. oare ce are? de ce se comporta astfel? ce a patit la picioare? o sa ramana cu traume? va rogggg, macar o pareresad, tin ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffff mult la aceasta pisica si nu vreau sa o pierdsadsadsadsadcrying((crying(...Multumesc anticipat!sad

3 răspunsuri:
| AnKuTsSa explică:

Va multumesc foarte muult pentru raspunsuri:*, pisicuta mea isi revine incet'incet:Xmultumesc inca o data!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu ramana. Povestea ta adica ce ti s-a intamplat m-a emotionat foarte mult pentru ca si eu ador pisicutele. puppy dog eyes

| MissPinkGirl a răspuns:

E foarte speriata pentru ce i s-a intamplat.ia-o in brate sa mangaio, acordai atentie si vorbeste cu ea, incearca sa fi ca un psiholog incearca sa o ajuti sa treaca peste frica asta:*mangaindo si vorbind cu ea, jucandutewinking. sper ca ti-am fost de folos:*