| Crisstinayy12 a întrebat:

Daca-mi iau pisica si stau la etajul 4 si las geamurile deschise, o sa sara pisica de la geam?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau in calduri. nu are cum sa sara

| SilentRain a răspuns:

Doar daca e in depresie

| Emma30555 a răspuns:

Da, ele sar după păsări sau se plimba pur și simplu pe marginea geamului și poate aluneca, trebuie sa ai mereu plase la geamuri altfel riscul e mare

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai plasa la geam sau o lasi pe pervazul exterior poate foarte usor sa cada sarind dupa vreo insecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica mereu cade in picioare
eu imi fac griji pentru tine
nu pentru pisica

| Crisstinayy12 explică (pentru anonim_4396):

Hai serios

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine.
Nu esti de acord.
Totusi, la usa unei fete, sta la etajul 6, a aparut cineva din vecini, cu o pisica in brate.
Fata:vai ce seamana cu pisica mea.
Si era chiar pisica ei, a sarit pe geam.
Era intacta, nu patise nimic.
Ce zici, ti-am cusut gura?