| Hyuna14 a întrebat:

As vrea niste sfaturi legate de Chinchilla! Nu am inca una, dar as vrea sa imi cumpar, ce ma sfatuiti sa fac? ( as vrea sfaturi reale de la detinatori de chinchilla daca se poate ) Stiu ca este rozatoare si stiu ca le place mai mult noaptea, am o intrebare esentiala : Face zgomote noaptea? E foarte activa noaptea? :/

Răspuns Câştigător
| xBlackB0y a răspuns:

Salut! Nu face zgomote noaptea fiindca ea nu este activa noaptea ea doarme ca oameni normali adica nu au activitate. Asa ca nu te ingrijora fiindca ai sa dormi la noapte happy. FUNDA?

| Hyuna14 explică (pentru xBlackB0y):

Multumesc happy tu ai chinchilla?

| xBlackB0y a răspuns (pentru Hyuna14):

Da dc?

| Hyuna14 explică (pentru xBlackB0y):

Doar asa happy

4 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Nu face zgomot.Se ingrijeste ca si un rozator normal mare gen iepure.