| VelfyPhoenix a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar primul meu longboard si nu prea stiu cum merge chestia asta.Prefer un longboard sa fie drop down nu drop trough si sa=l folosesc sa ma plimb si down hill.
Aveti niste recomandari de longboarduri rezistente si bune pana in 250 lei? merg daca sunt la reducere adica sa fi fost 450 si sa ajunga pe la 200
Multumesc!

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Salutare, un longboard bun drop down cu ca re sa poti face si down hill incepe de pe la 700 lei. Modelele mai ieftine, mai ales cele in bugetul pe care l-ai mentionat tu sunt de foarte slaba calitate adica artar chinezesc, garnituri din plastic, roti ieftine si mai mult de cateva plimbari nu cred ca poti face cu el. Poti sa incerci la un magazin specializat cum ar fi Skates.ro sa mai ceri cateva sfaturi si recomandari. Daca mai maresti putin bugetul, gasesti sigur la ei o placa potrivita pentru ce vrei sa faci www.skates.ro/longboard

| VelfyPhoenix explică:

Cred ca ar merge si un skateboard dar e posibil sa aiba rotile prea mici